AKLTE0200
GTIN
Serie
EasyWrap
GLN
Artikelnummer
AKLTE0200
MPN
AKLTE0200
Bestelbaar
Voorraadartikel
Levertijd
1 dag
Gebruikseenheid
stuk(s)
Besteleenheid
stuk(s)
Minimum / stapgrootte afname
10 / 10 stuk(s)
Verpakking
onverpakt
Afmetingen
200 mm x 20 mm x 5 mm
Gewicht
0,001 kg
Omverpakking
10 stuk(s)
Brutoprijs
Netto
Kortingsgroep
3310
Artikelnummer
AKLTE0210
MPN
AKLTE0210
Bestelbaar
Voorraadartikel
Nee
Levertijd
7 dagen
Gebruikseenheid
Besteleenheid
Minimum / stapgrootte afname
1 / 1 stuk(s)
Verpakking
haspel
Afmetingen
190 mm x 200 mm x 200 mm
Gewicht
1,220 kg
Brutoprijs
Netto
Kortingsgroep
3310
REACH
Veiligheidsinformatie
Batterij
RoHS
CE markering
Documenten
EasyWrap bundelstrap B=13mm L=200mm kop=20mm zwart
Merk
Productcode
AKLTE0200
ETIM Klasse
Serie
EasyWrap
Type
Afbeelding voor fabrikant Maas
AKLTE0200
AKLTE0200
880
Verwacht 1 dag
onverpakt
Afname per
1 stuk(s) onverpakt
Omverpakking
10
880
Verwacht 1 dag
Besteld vóór 15:00? We verzenden het nog dezelfde werkdag! *
EasyWrap bundelstrap B=13mm L=200mm kop=20mm zwart [rol750]