A19P00010
GTIN
Type
Blindpanelen
Serie
Rack accessoires en toebehoren
ETIM Klasse
Frontplaat (19-inch-module)
GLN
Goederencode
Land van herkomst
Slovakia (Slovak Republic)
ETIM Klasse
Frontplaat (19-inch-module)
Serie
Rack accessoires en toebehoren
Type
Blindpanelen
Artikelnummer
A19P00010
GTIN
MPN
A19P00010
Bestelbaar
Voorraadartikel
Levertijd
1 dag
Gebruikseenheid
stuk(s)
Besteleenheid
stuk(s)
Minimum / stapgrootte afname
1 / 1 stuk(s)
Verpakking
onverpakt
Afmetingen
484 mm x 45 mm x 10 mm