AKLTE0200
GTIN
Serie
EasyWrap
GLN
ETIM Klasse
Serie
EasyWrap
Type
Artikelnummer
AKLTE0200
GTIN
MPN
AKLTE0200
Bestelbaar
Voorraadartikel
Levertijd
1 dag
Gebruikseenheid
stuk(s)
Besteleenheid
stuk(s)
Minimum / stapgrootte afname
10 / 10 stuk(s)
Verpakking
onverpakt
Afmetingen
200 mm x 20 mm x 5 mm