CCEEP1140
GTIN
MPN
114-6v
Bestelbaar
Voorraadartikel
Nu direct leverbaar - Normaal alleen op bestelling
Levertijd
21 dagen
Gebruikseenheid
stuk(s)
Besteleenheid
stuk(s)
Minimum / stapgrootte afname
1 / 1 stuk(s)
Verpakking
onverpakt
Afmetingen
140 mm x 85 mm x 100 mm