CNTRJ0210
GTIN
MPN
NE8MXR-B-TOP
Bestelbaar
Voorraadartikel
Levertijd
1 dag
Gebruikseenheid
stuk(s)
Besteleenheid
stuk(s)
Minimum / stapgrootte afname
1 / 1 stuk(s)
Verpakking
zak
Afmetingen
380 mm x 210 mm x 110 mm