CNTVL030G
GTIN
MPN
NAUSB3-B
Bestelbaar
Voorraadartikel
Levertijd
1 dag
Gebruikseenheid
stuk(s)
Besteleenheid
stuk(s)
Minimum / stapgrootte afname
1 / 1 stuk(s)
Verpakking
zak
Afmetingen
30 mm x 95 mm x 175 mm