GCE826000
GTIN
MPN
826
Bestelbaar
Voorraadartikel
Nu direct leverbaar - Normaal alleen op bestelling
Levertijd
14 dagen
Gebruikseenheid
stuk(s)
Besteleenheid
stuk(s)
Minimum / stapgrootte afname
1 / 1 stuk(s)
Verpakking
onverpakt
Afmetingen
320 mm x 260 mm x 100 mm