AYJ013100
GTIN
MPN
RL3-55-LW
Bestelbaar
Voorraadartikel
Nee
Levertijd
42 dagen
Gebruikseenheid
stuk(s)
Besteleenheid
stuk(s)
Minimum / stapgrootte afname
1 / 1 stuk(s)
Verpakking
onverpakt
Afmetingen
990 mm x 480 mm x 100 mm